December 10, 2023
Uncategorized

Nedeľa s kartami Mačka, make-up a odvolanie Blog Mascot, Zv. 360

Profesionálne, v Modelovanie Modelovanie Kitty, karty majú záznam trate za to, že je intenzívny a poháňaný, a on je absolútne tie veci. Rovnako ako, čítal som absurdné povesti na gossip blogy o jeho takzvaných správanie DIVA, ale som tu, aby som nastavil rekordný. Veľa povestí nie je pravda. Podľa jedného z týchto blogov, karty sa hovorí, že na mňa hodili svoj iPhone na mňa, ale to sa nikdy nestalo. V skutočnosti hodil môj telefón! – A sotva si pasil moju hlavu.

Ostatné povesti, ako je, že on vystáva svoju vodnú misku, alebo odmieta jesť, keď nedostane dostatok omáčky, sú tiež zchytene falošné. Vždy bude jesť svoje jedlo, bez ohľadu na to, čo. Naozaj nie je divoký. Je vlastne veľmi sladký, a mám pocit, že som šťastný, pretože som vidieť skutočné záložky.

REKLAMA

Jeho sladkosť svieti, keď sme len visieť von, čo robíme základné veci, ako keby sme si vybrali naše prechádzky okolo okolia. Je to láskavý a ohľaduplný a vždy na zavesenie, ako dobrý priateľ.

Samozrejme, že sa teší pozorovaniu vtákov, samozrejme, ale tiež rád sedí po dlhú dobu, aby sa v pamiatok a zvukoch našich susedstiev a našich kopcov. Má tiež rád, že ma vedie k najlepším kvetom, aby čuchanie a rastliny preskúmať.

REKLAMA

Tu sú niektoré z obrázkov, ktoré sme dnes ráno strčili.

Váš priateľský sektorový závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published.