December 10, 2023

Chanel Les Béges Zdravá Glow Natural Eyeshadow Kombinácia

Používam nový Chanel Les Béges Zdravá Glow Natural Eyeshadow kombinácia ($ 65) na mojich viečkach.
Môžete si celkom dostať gista tejto palety Chanel Palette’s Raison d’être z jeho mena, les béžové zdravé žiara prírodné očné tiene palety.

Aby ste ju ešte raz dali, je to typ žiara, ktorý odkazuje na ženy žiarovky, krásne ženy zápasov? Znamená, že by ste videli veľa woman wreatlers v ’80-tych rokoch pomocou tohto zvuku pre výkon? Nie! rozhodne nie. Tieto béžové, hnedé, ako aj čierne tiene produkujú oveľa viac prirodzeného vzhľadu, s veľkým množstvom zápasu.

REKLAMA

Úplne som si, že to je tak nie je zaujímavé pre niektorých make-up milovníkov, ale páči sa mi tento typ make-upu. Rovnako ako chápem, že nie som jediný! Išiel som do vysokého čaju na Fairmont v SF minulý víkend s niektorými priateľkami, a nie len jeden z nich, ale dvaja z nich ma odtiahli individuálne, rovnako ako povedal, v tom početných slovách, “ja požiadali pochopiť, čo je na vašom Oči, rovnako ako som požiadal o vás, aby ste mi nariadili presne, ako to urobiť ASAP. ”

Držanie ruky, ako je to nie je nepohodlné alebo čokoľvek … nope. To je Chanel Les Béges Zdravá kombinácia prírodných očných očných očných očných očiach vo vzorkovanej na koži.
Les Béges Zdravá žiara je nádherná kombinácia pre prírodné, štýlové make-up, ktorý je “tam-ale – nie – tam”. Pre mňa je to význam čistej krásy, ktorá je pohľad, ktorú vidíte veľký problém v svadobných časopisoch tu v USA, kde je na viečka mäkký význam, rovnako ako Lashové linky, rovnako ako môžete povedať, že tam je make-up Zmes, ale stále vyzerá prirodzene, ako aj nie o.t.t. Les béžové je pre to fantastické.

Musím však povedať, že som prekvapený množstvom po efektoch, ktoré vidím s touto paletou. Veľmi prvýkrát som to využil, bol som tak nadšený, že som si nepamätal, aby som si nepamätal z mojej kefy, rovnako ako som skončil s oveľa viac tieňom, než som očakával na mojich chekologických kosti.

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

Ak ste nadšenec Chanel (ako som ja), je to znesiteľné, pokiaľ ste klikli na kefu, avšak kombinácia je 65 dolárov … len niečo veriť.

Iné ako spadnutie, verím, že tiene fungujú skvele. Zhodujú sa spolu, ako aj kombinovať spolu, rovnako ako sú ideálne odtiene pre prirodzený vzhľad. Radi vydržia po celú dobu pre mňa.

Prírodná žiara!

Musíš to vyskúšať s sivástým čiernym Chanel Stylo Yeux 912 Ardoise ceruzkou očné linky, ak máte šancu. 912 je elegantná mimo čierna farba skutočne dopĺňať mäkké neutrály palety.

Páči sa mi rýchlo zametať buď hnedý alebo taupe odtieň na mojich viečkach pred obložením vodných liniek, ako aj horných lúčov s 912. potom som zabalím šikmé oko čisté s čiernym tieňom v lesových béžoch, rovnako ako rozmazanie na vrchole Zmäkčiť hornú linku.

Zaťaženie likvidí s maskarou. Hotový!

REKLAMA

Ak ju chcete kontrolovať, kombinácia je obmedzená vydaním, ako aj ponúkané meow na Chanel Counters, ako aj online.

Vaša priateľská komunita kúzla narkoman

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published.