July 16, 2024

Vaša tajná make-up zbraň pre najprirodzenejšie, bezchybne zmiešané červenať (Tip: Je to pravdepodobne už vo vašom make-upovom taške)

Nikdy neopustím domov bez ‘EM!
Váš prášok tváre je tak silný. Je to neprekračkne silná tajná make-up zbraň, a je schopný monumentálne oveľa viac ako jednoducho nastaviť svoj základný make-up. Pre začiatočníkov vám môže ušetriť od životnosti opustenia domu s neúmyselným klaunovým lícom.

To sa mi stalo oveľa viac ako jednej príležitosti: nechám domu myslenia, “Dayum, môj make-up vyzerá lietať!” Ale potom budem chodiť zrkadlom a myslím, “Svätý blázon! Ako som opustil dom s tým, že veľa červenať na tvári?! ”

REKLAMA

Povinné pred strelou. Úmyselne som aplikoval lotta červenať (Mac Melba, mimochodom)
A ja som opustil hrany nepotvrdené, kmito!

Dostanem malý cray-cray s červenaním, mužom. Je tu niečo o zametaní farby tam a späť … Neviem. To ma robí neuveriteľne šťastným. Ale v niektorých prípadoch sa s ňou dostanem trochu neúmyselne ťažký a neuvedomujem si, čo som urobil, kým som chytil nahliadnuť do seba v okne alebo zrkadle.

Väčšinu času, keď idem do niečoho niekde, ktorý bude trvať oveľa viac ako pár hodín, prinesiem so mnou panvicu tvárového prášku (je to prakticky vždy MAC mineralizovať prirodzené v strednom zlatom) a práškovom kefách na dotyk, A ja tiež použijem ten istý prášok a kefy, aby som bol tón nadol môj červenať, keď si všimnem, že je to príliš svetlé.

Mac mineralizérový prášok na tvár v médiu Golden a Le Travel-veľkosti práškovej kefy od Guerlain
Stačí načítať svoju práškovú kefu s práškom, klepnite na prebytok, a ľahko otáčať, čo zostáva späť a späť na vašich tváre. Prášok sa mieša s rusážkou, zriedil ju a vyčnieva z farby, čím tonuje ho.

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

Tiež, ak ste niekedy von a o a všimnite si, že ste možno nezvládli okraje svojho červenania, rovnako ako by ste mohli / mali mať, zaťažovať ten istý práškový kefy s práškom a spustiť pozdĺž okrajov vášho červenania rozptýliť ich a urobiť hladší gradient.

Zmiešajte, že ish!
Prirodzene vyzerajúce tváre, vy LURVVE!
Jéj!

REKLAMA

V poslednej dobe som to robil, a to ma v podstate zachránilo od seba, lol! Skúste to niekedy, ak ste niekedy neúmyselne príliš ťažký s červenaním.

Vaše priateľské kúzlo kúzlo,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published.