July 16, 2024

Úhľadné, rovnako ako nové pre mňa: Mac Springsheen Sheertone Shimmer Powder Blush

Mac Sheertone Shimmer Blush In Springsheen ($ 22)
Úhľadný, ako aj nový pre mňa

Na rozdiel od môjho seriálu unsung Heroes, ktorý má dlhodobé zberné produkty, ktoré som pochopil, rovnako ako dlhý čas, elegantné, rovnako ako nové pre mňa série Showcases dlhodobé zberné produkty, ktoré na chvíľu skĺzli pod mojím radarom Potom som ich našiel! – Rovnako ako teraz verím, že sú na mňa čisté, rovnako ako nové.

Som láskavo pozrieť na Mac Sheertone Shimmer červenať v Springheen ako “Strobing pre lenivých ľudí.” (Ako ja!)

Je to nádherná ružová korala farba so zlatým perlom, rovnako ako nemôžem byť jediná osoba, ktorá sa tiež páči. Stále počuť slová “Bruce Springsheen,”, rovnako ako potom fotím The Bit Compact s malými rukami, rovnako ako nohy hrajúce gitaru …

REKLAMA

Mimochodom! Svieti jablká mojich lícach s celkom ružovou koralom, zatiaľ čo zlatá perla v ňom robí moje lícne kosti jemne žiara.

Mac Sheertone červenať v (Bruce?) Springheen

Swatch of Mac Springsheen červenať na mojej NC42 Skin

Nikdy sa nesnažím nájsť metódy na zefektívnenie mojej make-upovej rutiny, rovnako ako dostať von z dverí rýchlejšie, rovnako ako to je jeden z dôvodov, prečo sa mi páči Springheen, ktorý nie je nový, ale nedávno ho nedávno našli v Mac dlhodobý riadok.

Moja rutina s ním? – BB krém, prášok, rovnako ako potom pár vrstiev Springsheen na mojich lícach. Žiadna požiadavka na nosenie samostatného zvýrazňovača, pretože springheeen je vstavaný pearl pomerne veľa funguje presne rovnakým spôsobom. Potom urobím svoje riasy, obočie sa, rovnako ako pery, buď s rúže, alebo s lesklým náznakom zlata v ňom, ako je Mac Nymphette, obrovský dieťa alebo skvelý bzučanie.

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

Nosenie Mac Springsheen červenať na moje tváre

REKLAMA

Keď som prvýkrát vystrelil (Bruce) Springsheen na zadnej strane mojej ruky som si myslel, “ooh, nars orgazmus!” Vzhľadom k tomu, že to vyzerá trochu, ale verím, že je to oveľa elegantnejšie. Zlaté perlové bity sú jemnejšie, rovnako ako “vo vašej tvári”, rovnako ako ja som tiež rovnako ako metóda Springheen sa cíti. Verím, že je to mäkšie, rovnako ako hladšie ako orgazmus, rovnako ako oveľa jednoduchšie premeniť, metinks.

Cena: $ 22
Dostupnosť: Člen mac dlhodobý riadok, ako aj ponúkaný na internete, ako aj na počítadlách Mac
Make-up, ako aj odvolanie Blog Hodnotenie: A

Vaša priateľská výzva na odvolanie komunity,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published.