July 16, 2024

Deň v kráse, zv. 11: Tabby Čajový čas, L’Oreal Clealsing Balms, rovnako ako Gooooo Science!

Počúvajme to pre Boyyyys! Musím ho odovzdať do EL HUB, rovnako ako karty, ktoré ma vždy držia na nohách. Tí dvaja … Nikdy nechápem, čo od nich očakávať, aj okrem tohto času.

Rovnako ako dnes – Dnes som zistil, že karty má rád čaj.

REKLAMA

Kto vedel?

Pretože dnes ráno som si vytvoril šálku dekafového írskeho raňajok čaju (je to veľmi chutné! – ten z obchodníka Joe’s), dajte v ňom vypočutej postreku mlieka, rovnako ako nastaviť pohár na mojom stole, keď som sa posadil na písanie .

Krátko potom, karty vyskočili na stôl, rovnako ako som práve predpokladal, že bude robiť to, čo zvyčajne robí, čo je chodiť cez stôl smerom k oknu, kde sa rád pozerá von.

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

Nebol som naozaj platiť úroku, pretože som mal oči na obrazovke, ale potom som počul trochu tabby jazyk lapovanie niečo hore, rovnako ako realizované, oh, blbosť! Pije môj čaj.

LOL! čuráreň

Oh, ani ma nechám začať na traumatických čajových udalostiach … Zdá sa, že môj stôl je magnet pre nich (pripomenúť mi, aby som ti povedal o “cibule čajovom incidente”, ale nemôžem hovoriť o tom najlepšie, pretože veril, že práve spustil môj gag reflex).

Takže, áno, zobrazte si mačku okolo svojich ranných nápojov … Sneaky Matehs …

L’OREAL CLEARSING BALMS

Tento ďalší nie je čaj súvisí, avšak som tiež som bol do týchto nových čistiacich balzam L’Oreal v poslednej dobe.

WOW! Pred rokmi, späť, keď som začal MBB, nikdy by som neveril, že by sme videli lacné sulfate-, silikón-, ako aj vlasové výrobky z parabenu v obchodoch, ako je CVS, obrad, pomoc, rovnako ako cieľ, avšak tieto čistiace balzamy presne to. Sú to asi 12 dolárov za obrovské 16,9-oz. fľaša.

Tie by boli typom výrobkov, ktoré by som sa musel dostať na špeciálne kúzlo obchodu alebo salón, rovnako ako oni by boli veľa oveľa viac ako 12 dolárov … Drugstros prišli loooong spôsobom.

Takže tieto nepatriace čistiace prostriedky? Verím, že sú skvelé. Využívate ich v umiestnení rutinného šampónu, rovnako ako kondicionér, kde sa čistia, rovnako ako stav v jednom padli swoop, rovnako ako to, ako to robia bez toho, aby ste ho zbavili farbu alebo vlhkosť z vašich vlasov alebo vážili ho dole.

General Concept je už mnoho rokov (Google “kondicionér umývanie” alebo “ko-umývanie”), takže tieto nie sú revolučné, avšak sa mi páči, že koncepcia je teraz oveľa viac hlavného prúdu.

Začal som spolu-pranie rokov, rovnako ako som verím, že to bola jedna z vecí, ktoré zachránili moje poškodené (z teplého štýlu) farebne ošetrené vlasy, rovnako ako priniesol ho späť z pokraju. Úplne verím v to.

Čistiace balzamy tu sú k dispozícii v troch “chutí” – Evercurl pre kučeravé vlasy, EverPure pre farebné vlasy, rovnako ako Evercreme pre suché, rovnako ako poškodené vlasy, rovnako ako som vyskúšala všetky tri. Všetky z nich sú vyvinuté na očistenie, stav, liečbu, odstavenie, zmäkčenie, ako aj zlepšenie lesku.

A všetky tie veci sú skvelé, ale moja preferovaná vec o nich je presne to, ako čistí, že moju pokožku hlavy cítia bez toho, aby ste museli vlasy. Cíti sa len hodvábne mäkké …

Strieda som sa s balzamom s oddeleným penovým šampónom, ako aj kondicionér (na odstránenie akéhokoľvek typu produktu, ktorý zostal v mojich vlasoch), rovnako ako to vyzerá dobre pre mňa.

Porovnávam ich oveľa oveľa nákladnejšími kondicionujúcimi čistiacimi čistiacimi čistiacimi čistkami … Sú to fantastická voľba drogérie, ak chcete ušetriť niekoľko $!

Aktualizácia detskej ženy …

Včera pri mojom rutinnom pravidelnom prehliadke som zistil, že BG sa zdá byť pred plánovaným plánom. Ona by mohla predstaviť akýkoľvek typ dňa!

Myseľ, som si stále úplne vystrašený proces práce, pretože som to nikdy neurobil predtým, ako to nechápem, čo očakávať (althoug, robím najkrajšie, aby som zostal pokojný, rovnako ako udržať pozitívny výhľad ), Avšak, som omnoho viac, než pripravený, aby som necítil môj chrbát, rovnako ako boky bolesť po celú dobu dlhé.

Dúfal by som, že BG by zostal dal, rovnako ako marinovať na pár oveľa viac týždňov (jej splatný-ish dátum bol 7. marca) … ale ak sa rozhodne dostať túto show na ceste, som s tým úplne v poriadku . Nie som úplne pripravený, ale aspoň moje zdravotnícke zariadenie je napokon zabalené!

Moja najnovšia závislosť: Hrubá veda

Jedna posledná vec, než som prúd. Som úplne závislá na tejto pravidelnej vedeckej výstave na YouTube PBS s názvom Hrubá veda.

Vzhľadom k tomu, že sme tu všetci kamarátov, veril som, že ste potešili v tejto časti s tromi neočakávanými obavami o období …

Oh! – Rovnako ako ja som tiež veril, že toto video bolo tiež fascinujúce. Hovorí o komároch, vírusu Zika, ako aj vznikajúcej inovácie génu nazývanej Crispr Gene Drive.

REKLAMA

Teraz sa ospravedlňujem v pokroku za thinbnatúru tohto videa … pretože je to hrubé (ospravedlňujem sa), ale naozaj verím, že video je dosť zaujímavé.Vaša priateľská komunita kúzla narkoman

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published.