September 27, 2023
Uncategorized

Práčovňa preberá môj život

môj život najlepšie
Hej, mačiatko, ak by ste ma požiadali, rovnako ako ste nazvali veľa krát, ako aj texted, ako aj uviedol, že nikto nemôže zdať, že ma objaví, pretože som zdanlivo zmizol z obchodu s touto Zemou, potom som ‘ m s najväčšou pravdepodobnosťou práve pochovali v stohu bielizne niekde v tomto dome.

Prosím, skontrolujte pod 10-noha-vysoký kopec zložený z množstva vrstiev dieťaťa oblečenia, vaňových uterákov, ako aj 15 párov ekologických čiernych legínov.

REKLAMA

Čítal som s niektorými starými časopismi z vysokej školy, ako aj mojich skorých 20 rokov druhý deň, rovnako ako som neustále hovoril o tom, ako som mal prádlo, aby som to urobil, však to bola slobodná žena bachelorette bielizeň, rovnako ako ja ‘ D priniesť vreckový tašku s jedným alebo dvoma tonami do neho na Laundromat cez ulicu, ako aj to bolo. Bolo by to ako, “Oh! Musím squander dve hodiny, ktoré robia práčovňu, “teraz som teraz, keď som online s tromi bitmi zvierat – extrémne našuchorená mačka, malé dieťa, ktoré má rád ozdobiť seba, ako aj jej oblečenie s potravinami a / alebo pastelkami, ako aj EL HUB, Program – Práčovňa je ďalšia úroveň, rovnako ako to robí môj svet! Nemôžem to dostať.

A aj keď je to ako keby som vždy robil bielizeň, rovnako ako umývacie zariadenie beží prakticky 24/7, nemôžem sa na to nikdy dostať dopredu, čo je úplne divné.

Navždy skladacia bielizeň …
Použil som, aby som zachránil všetko pre soboty, avšak, potom by som bol trochu nevrlý, pretože som robil bielizeň celý víkend, takže som sa zmenil na to, aby som robil tony každý deň počas pracovného týždňa, však to neurobil žiadny typ ľahšieho. Domnievam sa, že to mohlo skutočne viesť k ešte oveľa viac bielizne. Práčovňa násobenie, lol!

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

Sú tu vždy ručné uteráky, uteráky, prikrývky, takže početné stinky ponožky, detské legíny pokryté v sušenom jogurte, moje košele, ktoré sú vždy pokryté mačacími kožušinami. Nikdy nekončí …

Myslím, že som si sťažoval … Vlastne, naozaj som. Som úplne sťažovať, haha!

Mám šťastie, že mám pracovnú umývačku, ako aj sušičku v dome, rovnako ako som vďačný, že nemusím ísť dole na rieku, rovnako ako bielizeň veci na skalách, čo je to, čo moja matka uvádza Musela urobiť, keď bola mladá, takže som predpokladá, že je to skvelý problém, ktorý by mal … Avšak to len nikdy nekončí, Ahhh! Ako hovoríme, tam sú tony v práčke, rovnako ako jeden viac, ktorý čaká v mojej izbe.

REKLAMA

Ak ma požiada, budem pod lavicou nezhodných ponožiek.

Vaša priateľská komunita kúzla narkoman

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published.