July 16, 2024
Uncategorized

NEPOUŽÍVAŤ MAKEUP HEROES: PRIPRAVA PRIPRAVA NASTAVENIA BROW 24-HR Nastavenie GEL

Prínos pripravený, Set, Brow!
Dlhodobé bežecké série odevných hrdinov tu na make-up a beauty blog má niektoré z našich najobľúbenejších produktov trvalého zbierky.

Desert Island Brow Gélom tu!

OK, Keby som bol Cassaway uviaznutý na púštnom ostrove, bol by som veľmi pravdepodobne viac znepokojený nájsť dostatok potravín a vody a dostať sa do pekla na ostrove, ako by som bol mojím obočím, ale za predpokladu, že tam bola chránená lagúna s čerstvou vodou a Všetky Mango a Papayas by som mohol jesť, a ja som mal luxus obavy o zachovanie mojich obočiach pohybujúcich sa, keď som sa kúpal pod vodopádom alebo holubicou do lagúny, bol by som asi 24 dolárov dávky pripravené na nastavenie Brow 24-Hr Nastavenie Gél.

REKLAMA

Dievča! Používam to už takmer rok, a ja som dokončiť svoju prvú trubicu. Squee! A určite som sa dostal iný.

Možno si myslíš, “Áno, správne, ako vzrušujúce môže byť jasný krovín?” No, myslím, že tento je naozaj, naozaj vzrušujúce, a ja sa cítim ako s niektorými základmi make-upu, ako je obočie gél, ak budete prejsť problémom na ich použitie, mali by byť naozaj, naozaj dobré. A toto je.

Aby som to dal v kontexte, myslím, že je to lepšie ako Anastasia Clear Brow Gel, ktorý bol môj zlatý štandard po celé roky. Ten má silnejšie držanie a štetce hrebene cez moje individuálne chlpy čelí lepšie, čo robí obočie vyzerať viac definované a plnšie, yay! Melllows von, čo by ste sa stalo, aby ste naplnili vaše obočie, bez toho, aby ste preč produktu.

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

To je vec o Anastasia Brow Gel … ak vyplním moje obočie, potom beh toho gélu cez ne, to má tendenciu odstrániť asi polovicu mojej ceruzky / prášku / čokoľvek používam. Potom sa musím vrátiť a naplniť prázdne miesta.

Teraz, keď o tom myslím, neviem, prečo som bol tak zamilovaný do toho, že obočie gél, ale ja som digress …

Nosenie prínosu pripravené, nastavené, obočie! V mojom obočie s Mac Brow scryt ceruzkou

Zriedkavo, ak vôbec, musíte urobiť, že s obočím prospech, pretože zostáva tam, kde patrí.

A môžete s ním urobiť nejaké rôzne veci, rovnako ako môžete použiť vo vašom otvorenom obočí, samozrejme, čo robím, keď idem do posilňovne. Niekedy vyplním svoje obočie / v s vyrezaním MAC Brows, potom rýchlo spustite cez. Potom budem čistiť hrebeň tam a späť, oboma smermi, z vnútornej časti každého obočím, a naopak. Potom si čistím svoje obala.

Môžete tiež aplikovať to najprv, potom počkajte minútu alebo dve (rýchlo sa vyskytne) pred vyplnením obočia, ak chcete veriť veci. Je to dobrý trik, aby ste sa pokúsili, keď chcete silnejší, odvážnejší obočie.

Je to $ 24, a preto dostanete dosť veľkú trubicu. Je k dispozícii teraz v prínosoch a pultoch v stálej línii.

REKLAMA

Dúfam, že to vyskúšate, pretože, ak áno, obočie problémy … riešené.

Vaša priateľská susedská krása,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published.