December 10, 2023
Uncategorized

Odslovca make-up Heroes: Esie Oblečenie Voliteľné

Môžem alebo nemusíte nosiť nohavice.
Čo je to unsusný hrdina v kráse-hovoriť? Pre mňa je to často podcenený make-up (alebo poľský!) MORSEL, trvalého zberu výrobku, ktorý skúmavky pod radarom mnohých milencov make-upu, ale často rocks môj svet. Moje dlhotrvajúce série Nehanderov Séria je niektoré z mojich obľúbených.

Je to už ten čas! (Aspoň tu v oblasti Bay.). Okolo konca augusta a do začiatku septembra je tu počasie CRAY. Jedného dňa bude to 95 stupňov, a sotva si oblečte na ceste do bazéna, a na druhý deň máte na sebe dlhé nohavice a sveter, aby ste sa stretli s kalendom na kávu.

Je to taká nepárna prechodná fáza počasia medzi letom a pádom. Cítim sa, že je to taký priestor v krajine lak na nechty, a táto farba podľa Essie s názvom oblečenie voliteľná je najlepšia farba pre túto fázu medzi fázou, keď môžete alebo nemusíte chcieť nosiť neuveriteľne jasné letné časové koraly a neóny, A ešte stále nie ste pripravení ponoriť sa do Bordeaux, Navy a Oxblood.

REKLAMA

Esie to opisuje ako Sienna Brown, ale je to oveľa viac ako to. Je to rad, bohatý, takmer ružový taupe, a z niektorých uhlov vyzerá ako tehla.

A myslím, že je to úplne iná šelma v plnom slnečnom svetle, keď by som sľuboval, že je to ružovkastá broskyňová hnedá s mikroshimmerom (ale svetlo musí zasiahnuť len ideálne, aby to prešli).

Je to celkom? Chameleon; Milujem to.

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

Tiež som rád, že aj keď je schopný fungovať ako nahé nechty, najmä ak máte opálenie ako ja, to kontrastuje dosť s kožou, aby bolo príťažlivé a viditeľné. Nie je to tak, keď mám na sebe lak na nechty, ktorý sa len mieša do môjho tónu pleti.

Niekedy sa mi páči, že som schopný vidieť moje nechty, keď sú maľované, ale tiež nechcem byť rozptyľovaní tým, ak to dáva zmysel … najmä keď mám niečo ako stretnutie, aby som mohol ísť.

Dva nátery o ‘oblečenie voliteľné
Oblečenie voliteľné je najlepšie pre to, že venujete pozornosť malým detailom, ako dostať vaše nechty hotové, ale prsty nebudú rušiť ľuďom, s ktorými sa rozprávate, najmä ak hovoríte s rukami veľa ako ja.

Tiež som rád, že táto konkrétna farba sa nosí celkom dobre. Môžem urobiť základný kabát a horný náter s dvoma vrstvami vloženými medzi, a to bude trvať štyri dni minimálne bez čipu. Možno o piaty deň uvidím malý čip v myšlienke jedného nechtu.

To tiež nie je pruh alebo bublina, takže sa nikdy necítim, že musím udržať hromadu na to, aby som to vyzeral dobre. Fľaša Esie Oblečenie voliteľné je $ 9, a je súčasťou stálej čiary.

Získajte to, dostať to, dostať to! – Pretože vyzerá tiež pekne na ľahších čapách a tmavších divách.

REKLAMA

Jeden z mojich faves!

Váš priateľský sektorový závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published.