July 16, 2024

Aký bol váš posledný strih?

Delicious!

Uvádzam, že to bolo naozaj dobre. Môj priateľ Alis, ktorý odreže moje vlasy vzlietnuť asi štyri palce a dal mi trhané vrstvy.

REKLAMA

Keď bola vykonaná, cítila som, že som stratil 15 libier, lol!

Povzdych … ak to bolo len to jednoduché (povedala, siahala cez jej stôl pre inú tmavú čokoládovú hviezdicu Cookie z obchodníka Joeho …).

Takže moje vlasy neboli krátke za tri alebo štyri roky. Teraz som si toho potešený, ale viete, ako to ide … Už premýšľam o raste to znova, aby som si niečo urobil.

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

Ciele vlasov.

Teraz, keď o tom premýšľam, nemám za chvíľu som nemal hrozný zážitok z účesov (zaklopuje drevo), vďaka Alisa na Fox + Stone Salon. Celý čas som sa odrazil medzi stylistami, pretože to bolo ťažké nájsť niekoho, kto vedel, ako sa disciplína a kontrolu mojich vlnných vlasov. Kedykoľvek som išiel na nový stylista, dostal by som sa vyzdvihnúť. Nikdy som nevedel, či by som neopustil miesto s niečím, čo by som bolo schopný rešpektovaným alebo plnými Wonktacular.

To len vzal, oh, 30 alebo tak rokov, aby ste našli niekoho, kto naozaj pochopil moje vlasy, a teraz sme v bode, kde viem, že môžem len sedieť na stoličke a závisí na Alis, aby som urobil, čo chce, a ja ” Buďte dobré ísť.

A čo ty? Aký bol váš posledný strih? Chodili to dobre, alebo to bolo trochu nočnej méry? Pýtajte sa mysle.

Doslova som stratil počet toho, ako veľakrát som si užil tento film, ale kedykoľvek to vidím na Netflix I Hit Play. Je to, akoby sily zhora nadobudli kontrolu nado mnou a aby som si to vychutnať …

Napriek tomu, že každý jeden čas vidím, že som v úžase z Holly Golightovho módneho zmyslu, a myslím si, že na seba, “Prečo nemôžem vyzerať, že cool?”

Takže si myslím, že budem zaviesť niečo nové v mojom osobnom módnom živote s názvom Holly Golightly Litmus test, kde sa pýtam, “by to držal Holly Gollighly to?”

Počnúc touto Sam Edelman Leopard Coat …

Šťastný piatok z (ešte raz) daždivé severnej Kalifornia! Cítim sa, že niekto si vzal moju malú náplasť svahy a prepravovala ju do Portlandu bez toho, aby som to vedel.

Čokoľvek ste dnes, dúfam, že vaše nohy sú teplé a suché, pretože mokré ponožky = bieda.

REKLAMA

Váš priateľský sektorový závislý,

Karen

P.S.

Leave a Reply

Your email address will not be published.