December 10, 2023

Nedeľa s kartami Mačka, make-up a odvolanie Blog Mascot, Zv. 543

karty určite miluje dážď. Veľa mačiek sa mu vyhýbajú akýmkoľvek spôsobom náklady, ale myslím, že o tom nájde niečo romantické a poetické.

S ohľadom na to, že bol mladá mačka, on je milovaný pohyb okolo v daždi, a viem, že to, že býval vnútorná / vonkajšia mačka, a každú noc, ktorý išiel k Tomcat-ing vonku bez zlyhania. Nikdy sa nezobrazil dvere na daždivú noc a šiel, “nope, späť dovnútra”. V skutočnosti, keď to bolo naozaj búrlivé, bol dokonca oveľa viac extatickou, aby som išiel von.

REKLAMA

Ktorý ma privádza k tomuto golieru. Je to jeho nový gumový ducky dažďový golier, a je to oslava dažďa, farby a jeho lásky k hravým siluety. Samozrejme, že to bolo objednané zvláštne.

Najal up-a-prichádzajúci mačkový módny návrhár, a zrejme je to tak ticho-hush, že karty mi ani nepovedia meno dizajnéra.

Bol som schopný zoskľúbiť, že nejako NASA bola zapojená, pretože materiál je vodotesný, pôda-repelent, poveternostný dôkaz a nemôže byť žuvaný cez v prípade nepriateľských útokov a ide o jugulárne. Dostali sa pomocou experimentálnej skupiny, ktorá vytvára oblečenie pre prvý marian Cat Astronauts. ?

REKLAMA

Myslíte si, že si srandu, ale nemohol som to urobiť! ?

Váš priateľský sektorový závislý,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published.