July 16, 2024

Tarte Park Ave Princess Contour Palette: Tiara, Prince Charming, Ballové šaty, sklenený vozík a poníky nie sú zahrnuté

Mám pocit, že ak park Ave Princezná obrys palety Tarte ($ 34) prišiel s Tiara, bolo by to To oveľa oveľa viac legitím, pretože čo je princezná bez tiara?! Frickin ‘travesty, to je to, čo je.

Aj keď sa mi páči táto paleta, ktorá prichádza s tromi práškovými produktmi – bronzer, červenať a zvýrazňovač – myslím, že by to bolo ešte oveľa úžasnejšie, keby to prišlo v niekoľkých rôznych verziách, ako jeden pre ľahké tóny pleti, ďalšie pre médium Tóny pleti a tretí pre tmavšie tóny pleti.

REKLAMA

REKLAMA

To by bol ten pre ľahšie škáry. Bronzer má matný povrch, čo je to, čo normálne používam na to, aby robil hlboké lícové kontúrovanie, ale tento človek nerobí pre mňa squat ako contour. Nie je to dosť dosť tmavo na efektívny sekáč. Ako skutočná farba obrysu, to by prolly fungovala lepšie pre bledé princezny.

Pre stredne mavens a tmavšie divas si myslím, že je to v poriadku pre jemný celkový bronzing efekt.

Zľava: Bronzer, červenať a zvýrazňovač

Zľava: Bronzer, červenať a zvýrazňovač

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

Tarte Park Ave Princess Contour Palette ($ 34)

34 dolárov a dostupné teraz online a na Tarte Counters ako súčasť nového zbierky výročia Tarte.

Dodáva sa s 0,23-oz. PAN Amazónian Clay Matte Waterproof Bronzer v Park Ave Princess (svetlo zlatohnedá s matným povrchom), 0,10-oz. PAN AMAZÓZÓZU CLY BLIVH IN CHIC (matná bledá ružová) a 0,10-oz. PAN z GOLD GOLD GRAIGHTER (Shimmery Golden béžová).

Rovnako ako veľa z Tarteho produktov, tieto dlhodobé prášky (dostanem asi sedem hodín z nich) pozostávajú z Amazónianskej hliny, Tarteho tajnej zložky, ktorá je určená na vyváženie a dodávať rôzne výhody pre rôzne typy pleti, ako masy, kombinácia a suché.

Mäkké, mierne pigmentované prášky musia byť veľmi začiatočníci-priateľské a ľahko sa aplikuje a zmes, ale myslím, že tri odtiene by pravdepodobne fungovali najlepšie pre ľahšie tóny pleti.

Tiara, Prince očarujúce, loptové šaty, sklenený vozík a poníky nie sú zahrnuté.

Cena: 34 dolárov
Dostupnosť: K dispozícii teraz na Tarte Counters and Online
Make-up a Odvolanie Blog Hodnotenie: B / B +

Leave a Reply

Your email address will not be published.