July 16, 2024
Uncategorized

Príliš čelil roztavený latex tekutý vysoko lesk rúž: je to lepkavá situácia

beznádejné romantické
O MÔJ BOŽE. Tieto nové príliš čistené tavelé latexové rúže sú fascinujúce. Sú tak lesklé a tak nepriehľadné, a keď nosíte ’em, vyzerá to, že ste nosili patentovú kožu na vašom pout.

Nová línia chladného, ​​umeleckého, nervového rúže mi pripomína hrubé, pigmentované, lepkavé lesklé lesy s plnohodnotným pokrytím, a sú teraz k dispozícii v 16 $ 21 odtieňov. Tu sú vzorujeme zo 14 z nich.

REKLAMA

Myslím, že vyzerajú super cool, ale muž! – Určite sú nepríjemné. Nemôžem ich naozaj mať na mojich perách dlho, ale nie preto, že sú sušení, pretože nie sú, alebo preto, že ochutnávajú alebo cítia vtipné, pretože nie (ochutnávajú / cítia ako havajský punč, ktorý Pre mňa je dobrá vec, pretože prináša spomienky na detstvo).

Nemôžem ich držať na mojich perách, pretože sú naozaj naozaj, naozaj lepkavé a naozaj hrubé. Rovnako ako, ak ste oboznámení s MAC Lipglasses a ako lepkavé sú, vynásobte ten pocit 10, a to je to, ako tieto lepkavé tieto pocity.

Snažil som sa to urobiť cez deň, ktorý nosil koralové bezpečné slovo (Swoon!), Ale cítil som, že som sa vydával s pohárom karamelu po celý deň.

Pekaboo
Bezpečné slovo

zóna súmraku
Dievča na vrchole
Hodnotené R
Láska U Dlho
Láska U Dlho
Ale prvý rúž
Horúci neporiadok
Som Bossy
Divná láska
Uhryznúť
Nemôžem sa to dotknúť

REKLAMA

Možno by som nosil jeden na halloween party, keby som bol oblečený v latexe oblečenie ako mačka žena! Alebo možno, keby som sa obliekol ako svetovo presvedčujúci Dominatrix?

Vaša priateľská susedská krása,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published.