September 27, 2023
Uncategorized

5 vecí, ktoré som v poslednej dobe miloval

vôňa leta
1. Vôňa káblových vodných plabín

Ak chcete citovať Majstra WordsMith Nelly, “Je to horúce v Hurr.”

Dnes bol 89 stupňov! Minulý týždeň to bolo 25 stupňov chladič, ale tento týždeň sa začína cítiť veľa ako leto. Snažím sa vziať connor von dobre a skoro nosiť jej malý korisť von, ale predtým, než pôjdeme, som otrasom tento opaľovací krém po celom ja a ja. Táto vec ma vždy robí myslím na letné a dlhé lenivé dni na pláži. Milujem to.

REKLAMA

2. Otočte a učiť sa

Diskutoval som o tomto TED Hovorte v poslednom sobotu Surfing, ale ak ste to vynechali, prosím, prosím. Alebo kedykoľvek môžete. Myslím, že je to tak užitočné!

Zhrnutie je myslieť na veci vo vašom živote, že by ste sa chceli zmeniť ako príležitosti na učenie. Ako napríklad, ak ste zlý v čase riadenia (ako ja !!!), namiesto myslenia, “mal by som byť zlomený. V čase riadenia času som taký zlý. Je tu určite niečo zlé so mnou, “myslieť na to namiesto toho ako šanca, aby ste sa naučili nejaké nespočetné množstvo návrhov a zručností, ktoré sú tam vonku. (A nie, nie ste zlomený.) Nakoniec budete zasiahnutím na návrh alebo techniku, ktorá pre vás pracuje a pomáha vám lepšie.

3. Mac Studio Fix zmiešaný s MAC Strobe Cream

Prečo sa vždy snažím znovu objaviť koleso, keď je tento combo taký Oldie, ale Goodie?

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

Mac Studio Fix Fluid – Starý školský účinný!
Bol som to, takže je to oveľa viac bleskovej smotany a menej štúdia Fix Foundation, ale je to stále len dosť, aby mi dal trochu rovnomerne a veľa žiara.

4. Ayesha je domáca kuchyňa na potravinovej sieti

Neviem, či si prezeráte basketbal? Playoffs najlepšie, ale bojovníci sú v ňom (Yay, Bay Area!) A jeden z hráčov, Stephen Curry, je ženatý s Ayesha Curry, mladá dáma, ktorá hostí túto show.

Je to absolútne rozkošné, a tak aj jej dcéry. Ešte som nevyskúšala žiadnu z jej receptov, ale určite budem, možno hneď po tomto víkende.

Páči sa mi, že berie skratky. Like, in some cases she’ll use boxed cake mix or a rotisserie chicken from the grocery store, and she’ll jooj them up.

5. maľba

O môj Bože! Čoskoro začíname naše domáce remodellings a viem, že maľba je zvyčajne jedným z krokov, ktoré ľudia robia ku koncu toho, čo robia, ale som mal dobrý čas výskum farieb na maľovanie pre naše miesto.

Som si celkom istý, že budem používať túto farebnú paletu, ktorú som našiel na dizajn blog s názvom Maison Pax.

Pre Connor’s Room, premýšľam o tom, že robíte jeden z týchto červov odtieňov. Možno behr ukradol bozky. Ešte ste nevybrali.

Anyway, I’m thrilled about ?️ paint! kto som?!

REKLAMA

What are some things you’ve been loving lately?

Vaše priateľské kúzlo kúzlo,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published.