July 16, 2024
Uncategorized

Najlepšie v odvolaní z topánky, zv. 2: Neve Cosmetics

Môj hrnček shot s paletou Neve Cosmetics Elegantissimi. Bol som zatknutý za držanie rovnako veľa make-upu!
Neve Cosmetics, EH?

Neve je talianske slovo pre sneh, rovnako ako keď akýkoľvek druh druhého dňa, ktorý by som vám začal povedať všetko o nádhernom dôvode tohto mena, dnes nemôžem spolupracovať nič pozitívne na akýkoľvek typ typu vody padajúceho z obloha.

REKLAMA

To je preto, že to pršalo pre dva strašné týždne, ako aj moje meteoropatické ja to už nemôže vziať.

Ak ste v súlade s mojím blogom, potom budete chápete, že všetko začalo so mnou evokujúce starobylé prekliatie, rovnako ako spustiť hnev bohov, takže by som sa nemal skutočne sťažovať, vzhľadom na to, že tento hrozný poveternostný stav je moja chyba ( * ide na plač v rohu *).

Namiesto stonania sa musím zamerať na kvety v mojej metaforickej záhrade, rovnako ako ma Karen naučil.

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

Neve Cosmetics Utorok sa zvýšil z červenalej záhrady
Neve Cosmetics absolútne dodáva veľa kvetov do mojej záhrady, vrátane tohto očarujúceho zvýšeného červenania, ako aj inšpirujúceho prístupu za značkou … Veria, že, rovnako ako snehové vločky, všetci ľudia sú odlišní, rovnako ako nádherné vlastným špeciálnym spôsobom ako som osobne zdieľať presne rovnaký pohľad. Verím, že make-up musí zlepšiť vašu prírodnú krásu, a nie masku.

Turín-Based Business tiež dodáva kvety do životy mnohých podpory neprofits, ktoré pomáhajú ľuďom, ako aj zvieratám, ako aj všetky ich výrobky sú bez krutého, ako aj bezplatné silikóny, parabény, ako aj ropné produkty .

Produkty Neve Cosmetics sú vyrobené v Taliansku s vysokými vysoko kvalitnými zložkami

Neskúšal som veľa svojich výrobkov, avšak všetko, čo som sa snažil milovať, takže som absolútne chcieť skontrolovať svoju odrodu oveľa viac v budúcnosti.

Moje súčasné obľúbené sú …

Neve Cosmetics Blush Garden v utorok sa zvýšil (10,90 € / $ 12)

Utorok sa zvýšil silne voličom, ako aj zmiešané
Jeden z Neve je veľa nedávnych verzií, tento rozkošný bit sa zvýšil patrí do červenatej záhrady, zbierku siedmich krémov červenať, jeden za každý deň v týždni. Utorok sa zvýšil, je dosť koralová ružová, ktorá mi poskytuje maximálne pružné flush. Zmieša sa rýchlo, rovnako ako aj impozantne dlhotrvajúce, dokonca aj na mojej mastnej pleti.

Neve Cosmetics Pastello Occhi – Prírodné očné linky v Avoorio / Béžová (4,80 € / $ 5.30)

Nepoužívam nutnú vložku na vodomarte, pretože ma robí vyzerať ako hororová fotografická bábika, rovnako ako ja neverím, že sa hodí do mojej veľkosti očí, rovnako ako tvar, takže metóda, ktorú mám rád využiť pastello Occhi v Avoorio / Béžová je riadiť Lashline na vrchole tmavohnedého alebo burgundského tieňa, keď som v nálade na niečo iné. Často budem tiež využiť ho, aby ste zvýraznili vnútorný roh oka alebo obočie kosti.

Pastello Occhi v Avoorio / Béžová (TOP), ako aj Pastello Labbra v Pederoncino / Scarlet (dole)
Neve Cosmetics Pastello Labra – Prírodný lipcolor v Pederoncino / Scarlet (4,80 € / $ 5.30)

Byť formulovaný, ktorý sa má využiť okolo pier, pastello Labbra v Pederoncino / Scarlet Grides na neuveriteľne rýchlo, ako aj to necíti sušenie vôbec. Musím sa dotknúť toho po jedle, ale to nie je krvácanie, ani rozmazanie. Jeho oranžová červená farba je jedna, ktorú som zbožňoval, rovnako ako dosah po celú dobu v teplejších mesiacoch.

Neve Cosmetics Pastello Labbra v Pederoncino / Scarlet na mojich perách
Neve Cosmetics Elegantissimim kombinácia (26,80 € / $ 29,60)

Elegantissimi eyessimová kombinácia Elegantissimi sa skladá z 10 panvíc x 3 g / 0,106 oz.

Elegantissimi (= extrémne elegantné) sú vyzerá, že sa splníte využitím týchto 10 neutrálnych očných tieňov, ktoré majú buď matný alebo saténový povrch. Toto je kombinácia na dosiahnutie, keď chcete vyzerať spolu, avšak nie nadmerne hotovo.

Elegantissimi očné tiene na mojich očiach, na mojom obočí, ako aj pod mojich lícnych kosti pre jemne tvarovaný vzhľad
Očné očné tiene sú jednoduché a napriek tomu, že sú bez silikónu, nebudú prestať pracovať bez ohľadu na to.

Na druhý deň som ich použil na deväť hodín (na vrchole NARS Pro-PRIME PRIME PRIME PRIME SMUME DOPEHADEHADOW BASE), ako aj neukázali žiadny typ náznakov orezania. Jediným nepriaznivým, čo môžem zistiť, je, že sú smidgenové prášky, avšak tak dlho, ako neťahujte svoje čisté, budete v poriadku. Zvyčajne zažívam extrémne menšie, že nie po efektoch vôbec.

L-R: COCO, etoile, motýľ, bonbon, noisette
L-R: fajčenie, peluche, croissant, espresso, čierna ovca
Neve Cosmetics Flatbuki (11,90 € / $ 13.10), ako aj Contour Clean (12,90 € / $ 14.20)

REKLAMA

Neve Cosmetics Rovnako robí pomerne veľké množstvo krutších kefiek. Mal som svoj FLATBUKI, ako aj obrys čistý rok, rovnako ako oni stále vyzerajú presne tak, ako to urobili, keď som ich dostal. Onindry, ako aj nestiera.

Husto sa zabalené, ale výnimočne mäkké, ploché top KABUKI je fantastické aplikovať prášok alebo kvapalný základ, ako aj na Pat na nastavenie prášku bez pohybu akéhokoľvek typu korekcie, ktoré ste predtým používali. Contour Clean je môj go-to, aby sa čistí, kedykoľvek pracujem s pestrými červenami.

Ak ste online v rámci Európskej únie, môžete si ich kúpiť aj veľa oveľa viac nádherných produktov na nevekosmetics.It, alebo ak ste navíjali z temných pozemkov, nemusíte si nepamätať na bioprofrofumeriu na vašej ďalšej ceste do Talianska.

Leave a Reply

Your email address will not be published.