September 27, 2023
Uncategorized

Chceli by ste rock pastel obočie? Predstavujeme Mac Soft Serve Collection Dare Hue! Brow ceruzky

Predstavujeme nové mac mäkké slúžiť obočie ceruzky!
No … Táto kolekcia je určite mimo mojej komfortnej zóny. Prvýkrát som videl novú odvážne odtieň! Brow ceruzky z MAC soft slúňte kolekciu (16,50 dolárov každý, k dispozícii online 26. mája 2016; v predajniach 2. júna až 14. júla), som sa pýtal, “Sú tieto určite obočie ceruzky? Pretože možno by mali byť naozaj očné lode. ” Ale nie, tieto sú určite obočie ceruzky.

Šesť limitovaná edícia Mac sa odvážila! Obočie ceruzky, časť nového mac soft slúžiť kolekciu
Tieto šesť pastelové ceruzky na obočie sú pre mňa dosť nemožné, aby som sa vytiahol s mojím sfarbením, ale musím ho odovzdať na Mac za to, že sa úplne odrazil mimo krabice. Toto je ten druh Crazy-Unikátny produkt, ktorý očakávam od Mac, a myslím, že je v pohode, že značka stále zostáva verná svojim netradičným koreňom!

REKLAMA

Svatchoty MAC Mäkké Podávacie obočie ceruzky (naraz hore) v Frisky čerstvé, fialové infúzie, ružové konfety, blondínka nie je nebola, jasne upravovaná a čo vrchol.

Tieto majú veľmi silnú, voskovú textúru, typické pre väčšinu obočných ceruziek. Spodný odtieň (čo zvýraznenie) je opísané ako mäkký biely-zlatý zvýrazňovač, a mám ho na obrázku nižšie.

REKLAMA

Ako môžete vidieť z vzorkovníka, je to celkom číre, takže to dáva len najľahší náznak jemného shimmer. Vlastne sa mi páči ako super jemný spôsob, ako zvýrazniť moju čelnú kosť, ktorá je zvyčajne krokom, ktorý preskočíte, pretože nemám rád veľmi intenzívny vrchol v tejto oblasti.

Nosenie Mac mäkké slúži na ceruzku na obočiu v čomu
S týmto vzhľadom som sa bavil! V prípade, že máte záujem, mám tiež na sebe Giorgio Armani Maestro Glow in 8 (recenzie a vzorkovanie v tomto príspevku tu) // MAC mineralizérstvo Skinfinish In Tamp // Mac Mäkké slúžiť tiene v žiarlivej dievčat a zmäkčovaní (recenzia a vzorkovník Už čoskoro) // Mac sa odvážila! Brow ceruzka v tom, čo zvýraznenie // burberry lip & cheek kvitnúva v purpurové tulipán (na mojich tváre a pery, a recenzovaný tu v tomto príspevku) // Anastasia Beverly Hills Brow Wiz v Dark Brown // Dior Brow Styler Gel v Brown (recenzia v tomto príspevku) // príliš čelí lepšie ako sex maskara // Pixi Glow Mist (AAAAnd preskúmala v tomto príspevku).

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

Budem mať viac Mac mäkký servírovaný, ale tu je otázka pre vás: Chceli by ste rock passel obočie? Umieram, aby som počul, čo si o nich myslíte!

Leave a Reply

Your email address will not be published.