July 16, 2024
Uncategorized

Ako sa v priebehu rokov zmenil váš kúzlo?

Skinny Brows, Frosty vies, ako aj lesklé pery CIRCA 2008
Boli ste vtedy, keď má nízka údržba, ktorá má teraz oveľa viac fantázie kúzlo procesu? Bol tam čas, kedy by ste nikdy nemali nosiť rúž, ktorý však bude teraz hrať svetlé červené pery na spoločnom utorok? Presne, ako sa v priebehu rokov zmenil váš kúzlo štýl?

Mína určite preč s rôznymi fázami, ako keď som bol na vysokej škole v 90. rokoch, bol som všetko o tmavo hnedé pery s jednoduchým očným make-upom. (Eyeshadow … bez akéhokoľvek typu základného námeru, HA! Brows. Tvorba vložky, ako aj maskaru.) To bolo o tom. Nikdy som nepoužil korektor alebo nadáciu alebo červenať, naozaj, alebo niečo také. Niekedy som nosil prášok …

REKLAMA

V porovnaní s ním som bol dosť nízkou údržbou, avšak v mojich 20s som začal používať oveľa viac make-up, najmä preto, že som nakoniec mal “skutočnú prácu pre dospelých”, rovnako ako si želala vyzerať prezentovateľné v práci, avšak tiež, keď som sa práve páčila Použitie.

Robil by som plný obchod s nadáciou, očami, obočím, ako aj tváre od začiatku dokončiť. Dokonca som využil korektor.

V tom čase som bol všetko o neutrálnych farbách, rovnako ako to bolo naozaj len vtedy, keď som začal MBB v roku 2007, že som začal používať živé očné tiene, ako aj vložky, ako aj blues, eko-priateľské, rovnako ako fialpíny na pravidelných. Stále som používal skvelé neutrálne, avšak skladaním o make-up tlačil, aby som vyskúšal nové veci.

REKLAMA

Mačky a make-up mikiny?

42 dolárov

Nakupuj teraz

Netrvalo dlho rozpoznať, že som sa tiež páčil s použitím farby. Rovnako ako celkom veľmi zostal, že metóda, kým som nemal Connec. Potom, čo som ju mal, bol som rovnako ako, “OMG, len mi poskytnite minimalistické neutrálne.”

Som stále typ trochu uviaznutého v tej fáze, aj keď som sa snažil tlačiť sa ešte viac, keď mám čas.

V tomto bode v mojom kúzlnom živote som o veľmi malom obchodovaní s make-upom – ako veľmi málo základov, ako aj korektor. Snažím sa dostať sa preč s tým, ako je to možné, pretože nemám toľko času na to, aby som skutočne ideálne moje pokrytie.

Stále sa mi páči robiť náročné make-up vyzerá, keď čas dovolí, avšak bohužiaľ, ja som tiež zistil, že moja koža vyzerá trochu lepšie, moje póry nevyzerajú tak veľké, rovnako ako moje jemné línie nevyzerajú ako populárne Keď nosím menej nadácie, ako aj korektor.

REKLAMA

Ale áno, páči sa mi, že make-up je umelecká forma, ako aj naše štýly, ako aj preferencie sa vyvíjajú, ako aj modifikácia časom. Som si istý, že moja sa menia.

Vaša priateľská komunita kúzla narkoman

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published.